• تماس با ما : اسدی 09126610185

قیمت تخریب ساختمان

قیمت تخریب ساختمان را محاسبه کنید

قیمت تخریب ساختمان را محاسبه کنید 622 411 afshinasghari

تخریب ساختمان فرسوده ، امروزه و با توجه به رشد آپارتمان نشینی تبدیل به یک امر ضروری شده و تخریب ساختمان در تهران و تمام شهرهای ایران رونق زیادی گرفته. در مقاله های قبلی راجع به اینکه تخریب ساختمان چیست و چگونگی تخریب ساختمان صحبت کردیم. حالا میخواهیم در این مقاله راجع به قیمت تخریب ساختمان و عوامل تعیین کننده هزینه تخریب ساختمان توضیح بدیم.

 

همونطور که که خودتون هم حدس می زنید قیمت تخریب ساختمان در شرایط مختلف متفاوته و به عوامل زیادی مثل متراژ ساختمان ، نوع ساختمان (میزان استحکام ساختمان) ، مصالح به کار رفته ، ماشین و ابزارآلاتی که برای تخریب ساختمان باید استفاده بشه و اینکه ایمنی تخریب ساختمان برای ساختمان های مجاور و یا پیاده رو تا چه میزان باید رعایت بشه … بستگی داره.

 

حالا برای اینکه بیشتر با عوامل موثر بر قیمت تخریب ساختمان آشنا بشیم راجع به هر کدوم از موارد بالا یه توضیحی بهتون میدم. ولی قبلش یادتون باشه که برای استعلام قیمت تخریب ساختمان باید حتما با ما تماس بگیرید (۰۹۱۲۶۶۱۰۱۸۵) چون هزینه تخریب ساختمان مثل همه شغل های دیگه با توجه به رشد تورم بیشتر میشه و قیمت ثابتی نداره. خب حالا بریم سر اصل قضیه، یعنی فاکتورهای موثر بر قیمت تخریب ساختمان و توضیح هر کدوم از اون ها :

 

۱- متراژ ساختمان

متراژ ساختمانی که باید تخریب بشه از مهمترین و شاخص ترین عوامل موثر بر قیمت تخریب ساختمانه که هر چقدر بیشتر باشه هزینه تخریب ساختمان بیشتر میشه. برای مثال اگر قیمت تخریب ساختمان کلنگی برای هر متر ۱۲۰۰۰ تومان باشه و ساختمان شما کلا ۱۰۰ متر زیربنا داشته باشه پس هزینه تخریب ساختمان شما کلا ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان میشه که میتونید اون رو نقد پرداخت کنید و یا اینکه با فروش اهن آلات و ضایعاتی که بعد از تخریب ساختمان شما بدست میاد نه تنها این هزینه رو جبران کنید بلکه مبلغی رو هم بابت فروش ضایعات دریافت کنید.

برای مشاوره رایگان درباره قیمت تخریب ساختمان و فروش ضایعات اون با ما تماس بگیرید (۰۹۱۲۶۶۱۰۱۸۵)

 

۲- استحکام و قدمت ساختمان

هر چی ساختمان شما محکم تر باشه و سن اون کمتر باشه، مطمئنا باید برای تخریب اون وقت بیشتری صرف بشه و اینجوری هزینه تخریب ساختمان افزایش پیدا می کنه

 

۳- مصالح به کار رفته در ساختمان

مصالح ساختمان از عوامل موثر در تعیین قیمت تخریب ساختمانه. خب خیلی واضحه و معروفه که تخریب ساختمان کلنگی با تخریب ساختمان بتنی کلا متفاوته و حتی ابزارآلات و ماشین ها و روش های تخریب ساختمان هم در اونها فرق می کنه. فقط یه چیزی الان بگم شاید بعدا یادم بره و اونم اینکه قرارداد تخریب ساختمان در برخی مواقع بصورت روزشمار هست و بعضی وقتا هم قرارداد تخریب ساختمان بصورت پروژه ای بسته میشه.

ماشین تخریب ساختمان

۴- ماشین تخریب ساختمان

معمولا ماشین های تخریب ساختمان اجاره میشن و بسته به اینکه کرایه ماشین تخریب ساختمان چقدره و راننده چقدر دستمزد میگیره هزینه تخریب ساختمان مشخص میشه. البته نوع ماشین هم مهمه : بیل مکانیکی ، لودر ، کامیون ، گوی تخریب و … برای آشنایی با هر کدوم از این ماشین ها و دیدن فیلم تخریب ساختمان روی لینک کلیک کنید.

ایمنی تخریب ساختمان

۵- ایمنی تخریب ساختمان

ایمنی ساختمان های مجاور و پیاده رو از عواملی هست که خیلیا در نظر نمیگیرن ولی هم روی قیمت تخریب ساختمان تاثیر داره و هم اینکه پروژه شما بدون دغدغه و مشکلات جانبی اجرا میشه تا خیال شما در حین اجرای کار تخریب راحت باشه.

 

۶- روش تخریب ساختمان

روش تخریب ساختمان هم آخرین موردی هست که میخوام راجع بهش صحبت کنم. خب چگونگی تخریب ساختمان رو قبلا راجع بهش صحبت کردیم و میتونید با کلیک روی لینک مطالعه کنید و گفتیم که این روش ها کلا شامل ۴ دسته میشن که بعضیاشون در ایران بیشتر رونق داره (روش تخریب ساختمان دستی و تخریب ساختمان با بیل مکانیکی) و بعضی از اونها کمتر استفاده میشن مثل روش انفجار و گوی تخریب

 

خب حالا که با عوامل موثر بر قیمت تخریب ساختمان صحبت کردیم میخوام چیزایی که گفتم رو خلاصه کنم:

نکته ۱ : میتونید به جای پرداخت نقدی هزینه تخریب ساختمان ، آهن آلات و ضایعات ناشی از تخریب رو به ما بفروشید و حتی پول دریافت کنید

نکته ۲ : قرارداد تخریب بصورت روزشمار یا پروژه ای بسته میشه

نکته ۳ : مهمترین عوامل موثر بر هزینه تخریب ساختمان عبارتند از : متراژ – استحکام و مصالح بکار رفته شده در ساختمان

+5
-1

Call Now Buttonالان تماس بگیرید