• تماس با ما : اسدی 09126610185

تخریب ساختمان چیست ؟ کاملترین توضیح درباره تخریب ساختمان

تخریب ساختمان چیست ؟ کاملترین توضیح درباره تخریب ساختمان 150 150 afshinasghari

تخریب ساختمان چیست ؟تخریب ساختمان چیست ؟

تخریب ساختمان چیست ؟ تخریب ساختمان یک علم مهندسی است که در آن ساختمان ها و سازه ها به طور ایمن و کارآمد از بین می روند. این علم شامل تخریب یک ساختمان با دقت است بطوری که عناصر ارزشمند آن حفظ شود تا اینکه بتوان از آنها دوباره استفاده کرد.

تیم تخریب ساختمان اسدی با حضور در محل بهترین قیمت را برای خرید ضایعات به شما پیشنهاد خواهد داد. شما میتوانید با فروش ضایعات بعد از تخریب ساختمان بخش قابل توجهی از هزینه تخریب را جبران کنید و سود خوبی داشته باشید. با ما تماس بگیرید.

برای ساختمان های کوچک ، مانند خانه های دو یا سه طبقه ، تخریب تقریبا کار ساده ای است. در این موارد ساختمان بصورت دستی یا با تجهیزات مکانیکی تخریب می شود. تجهیزات مکانیکی شامل :

بالابرهای کار، جرثقیل، ماشین الات خاکبرداری و بولدوزرها.

تخریب ساختمان های بزرگ

ساختمان های بزرگتر ممکن است که نیاز به گوی تخریب داشته باشند. گوی تخریب یک وزنه بسیار سنگین است که از یک کابل بر روی جرثقیل آویزان شده و با حرکات آونگی به کنار ساختمان ضربه وارد می کند.   گوی تخریب بطور خاص برای سازه های سنگی بسیار موثر است اما کنترل آن آسان نبوده و نسبت به روش های دیگر تخریب کارایی کمتری دارد.

در مورد تخریب ساختمان چیست در مورد ساختمان های قدیمی صحبت کردیم اما در روش های جدیدتر از قیچی هیدرولیکی چرخشی و سنگ شکن متصل به بیل مکانیکی برای برش یا شکستن چوب، فولاد و بتن استفاده می شود.

برای اینکه مقاله کاملتری درباره چگونگی تخریب ساختمان که شامل روش های انفجار ، گوی تخریب ، بیل مکانیکی و تخریب ساختمان با روش بالا به پایین (دستی) می شود به قسمت مقالات مراجعه کنید.

بلندترین ساختمانی که تخریب شده است یک ساختمان ۴۱  طبقه و ۱۸۷ متری در شهر نیویورک بود که در سال ۱۹۰۸ ساخته شد و در سال ۱۹۶۷-۱۹۶۸ از بین رفت و میدان آزادی جایگزین آن شد.

مسیر سایت:

صفحه نخست » تخریب ساختمان چیست ؟ کاملترین توضیح درباره تخریب ساختمان
0
0
1 دیدگاه

Call Now Buttonالان تماس بگیرید