• تماس با ما : اسدی 09126610185

تخریب ساختمان در تهران

تخریب ساختمان در تهران | ارزان و ایمن

تخریب ساختمان در تهران | ارزان و ایمن 800 534 afshinasghari

تخریب ساختمان در تهران موضوع مورد جستجو برای بسیاری از کاربران در تهران می باشد که در جستجوی تیم تخریب ساختمان هستند. تهران می تواند شرکت های بسیاری را در زمینه تخریب ساختمان شامل شود که هدف خود را خدمت رسانی به کاربران قرار داده اند. تیم تخریب ساختمان اسدی آمادگی خدمت رسانی به مشتریان عزیز در غرب ، شرق ، شمال تهران و جنوب تهران و تمام نقاط تهران و کرج می باشد.

قیمت تخریب ساختمان

اگر به دنبال تخریب ساختمان ارزان و ایمن و سریع با بهترین تیم تخریب ساختمان اسدی  ۰۹۱۲۶۶۱۰۱۸۵ تماس بگیرید و از قیمت تخریب ساختمان و چگونگی تخریب ساختمان مطلع شوید. در میان تمامی فاکتورهای انتخاب تیم تخریب ، قیمت آن از اهمیت بالایی برخوردار است که در اینجا عوامل موثر در قیمت تخریب ساختمان را عرض می کنیم :

هزینه تخریب ساختمان بستگی دارد به ۱- نوع سقف (بتنی یا آجری) ۲- تعداد طبقات ساختمان (هر قدر تعداد طبقات بیشتر باشد هزینه تخریب بیشتر است چون نیاز به تجهیزات و کارگران بیشتری است ) ۳- میزان مستحکم بودن ساختمان و نوساز یا کلنگی بودن آن (طبیعی است که تخریب ساختمان های نوساز سخت تر بوده و هزینه بیشتری را دارد) ۴- قابلیت عبور و مرور (كوچه هاي تنگ امكان انتقال را غيرممكن مي كند و گاها پيمانكاران مجبور به استفاده از روش های قديمی تخريب می شوند. همچنين حمل نخاله در صورت عدم امكان ورود كاميونت ها بايستي به صورت دستي انجام شود كه هزينه هاي اضافي را به شما تحميل مي كند)

عکس تخریب ساختمان

برای اعتماد بیشتر به تیم تخریب اسدی عکس تخریب ساختمان توسط کارگران این تیم را از این لینک مشاهده کنید. همچنین برای مشاهده عکس های تخریب ساختمان پلاسکو که معروفترین تخریب در تهران بوده است به این لینک سایت ویکی پدیا مراجعه کنید.

همچنین بعد از تخریب ساختمان ضایعاتی تولید می شود که اکثر آن ها برای کارفرما قابل فروش می باشد. کافی است با ما تماس بگیرید تا در محل ساختمان شما حضور یافته و ضایعات شما را به قیمت روز و بصورت نقدی خریداری کنیم.

+1
0
1 دیدگاه

Call Now Buttonالان تماس بگیرید